Menu

Wtorkowe wykłady w Pawilonie Sztuki wracają po wakacjach!

Wakacje już za nami, pora więc wracać na wykłady 😉 Cykl cowtorkowych spotkań-wykładów pod nazwą „SZTUKI TRANSFEROWANIE” to nasza propozycja kierowana do wszystkich dorosłych odbiorców sztuki. Nasze spotkania rozpoczynać się będą jak zawsze o godz. 11.oo.

Wykłady prowadzone przez doświadczonych edukatorów i pasjonatów, są doskonałą okazją, żeby wspólnie porozmawiać nie tylko o dziełach i twórczości najważniejszych postaci w historii sztuki, ale też posłuchać mało znanych ciekawostek z życia artystów światowego formatu.

🔴 W sezonie jesienno-zimowym rozpoczynamy cykl wykładów poświęconych kulturze Warszawy, dawnej i współczesnej, istniejącej i tej bezpowrotnie utraconej w wojennej pożodze. Opowiemy zarówno o magnackich pałacach, jak i powojennych dekoracjach architektonicznych. Przyjrzymy się także biografiom artystów – warszawiaków z urodzenia i z wyboru – którzy bohaterami własnej sztuki uczynili swoje miasto.

Cały program naszych cowtorkowych spotkań w 2 półroczu 2019 można znaleźć pod TYM LINKIEM.

Jeśli chcecie na bieżąco otrzymywać informacje o terminach i tematyce kolejnych spotkań, dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku – LINK.

ZAPRASZAMY!

 

  • Dzieje się ….

  • Kategorie

  • Archiwa